۶ آذر ۱۴۰۱

اولین اصلاحیه همسان سازی بازنشستگان فولاد

معاون مالی و منابع انسانی صندوق بازنشستگی فولاد از پرداخت اولین حقوق بر اساس اصلاحیه همسان‌سازی بازنشستگان فولاد در فروردین ماه خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرات کیش به نقل از صندوق بازنشستگی فولاد، علی نصیری تصریح کرد: در سه ماه گذشته، بحث اصلاح همسان‌سازی حقوق بازنشستگان فولاد که در ۱۸ ماه گذشته، دغدغه جدی این عزیزان بود در تیم مدیریتی جدید صندوق مطرح و بررسی شد و با اخذ تصمیمات لازم، اصلاح همسان سازی اجرایی شد.

وی ادامه داد: بدین ترتیب با تدبیر مدیرعامل صندوق، اولین مرحله از پرداخت حقوق بازنشستگان از محل اصلاحیه همسان‌سازی در فروردین ماه به حساب بازنشستگان عزیز واریز شده و برای بازنشستگان قابل برداشت است.

نصیری اظهار کرد: نخستین پرداخت اصلاحیه همسان‌سازی بر اساس اصلاح همسان‌سازی سال ۹۹، افزایش سال ۱۴۰۰ و بدون لحاظ افزایش ۱۰ درصدی سال ۱۴۰۱می باشد. افزایش ۱۰ درصد سالانه حقوق بازنشستگان به دلیل اینکه تاکنون از سوی دولت ابلاغ نشده در این پرداختی لحاظ نشده و به محض ابلاغ توسط دولت در مدت زمان یک هفته به حساب بازنشستگان واریز می شود.

معاون مالی و منابع انسانی صندوق بازنشستگی فولاد با بیان اینکه عزم مدیران صندوق این است که  اصلاحیه همسان‌سازی را تا دو سال آینده تسویه نمایند گفت: به اذعان خود بازنشستگان، اصلاحیه قبلی همسان سازی ۹ سال طول کشید و عزم مجموعه صندوق این است که با توفیق الهی این مسیر دو ساله طی شود.

وی افزود: بحمدالله و با تاکید ویژه مدیرعامل محترم و تلاش همه همکاران این توفیق نصیب ما شد که در آخرین روز فروردین سال جاری شاهد پرداخت اولین مرحله از اصلاحیه همسان سازی باشیم.

نصیری گفت: از مجموع گروه‌های ۲۰ گانه که بر اساس مصوبه هیات وزیران دولت گذشته، همسان‌سازی در سقف افزایش کشوری برای آنها لحاظ می‌شود، گروه های زیر ۱۵ از اصلاحیه همسان سازی بیشتر منتفع خواهند شد چون در واقع اگر در همسان سازی سال ۹۹ گروهی مشمول آن شده بود اینک در اصلاحیه همسان سازی فقط ما به التفاوت آن را دریافت می‌کند.

وی با اشاره به تاکید مدیرعامل صندوق که تصمیماتی از این دست نباید در غیاب بازنشستگان و در اتاق‌های دربسته اتخاذ شود افزود: تمام مراحل بررسی اصلاح همسان‌سازی با حضور نمایندگان بازنشستگان و برخی منتخبان کانون‌های بازنشستگی برگزار شد و بر مبنای صورت جلسه این نشست ها، موضوع جمع‌بندی شده و به تصویب رسید.

نصیری گفت: در خاتمه از همراهی و سعه صدر بازنشستگان معزز و نگاه ویژه دکتر عامریان مدیرعامل صندوق، معاونت فنی و عملیات و همکارانشان و مدیران میانی و کارشناسانی که در اجرای این اقدام بزرگ نقش داشتند صمیمانه  تشکر می‌کنم

انتهای پیام/

 

فهرست مطالب