۵ آذر ۱۴۰۱

بازنشستگان معدنی و فولاد در اولویت ظرفیت‌های اقامتی و خدمات رفاهی صندوق فولاد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در بازدید از مجتمع گردشگری و هتل گاجره تهران، بازنشستگان معدنی و فولادی را در استفاده از ظرفیت‎‌ها و منافع اماکن اقامتی و خدمات رفاهی صندوق بازنشستگی فولاد دارای اولویت دانست.
به گزارش روابط عمومی مرات کیش به نقل از صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در نشست برنامه‌ریزی و بازدید از مجتمع گردشگری و هتل گاجره تهران اظهار کرد: تخریب برخی بخش‌های اصلی این مجموعه تاسف‌آور است و می‌بایست طبق طرح توسعه‌ای مدنظر، ظرفیت‌های مختلف آن به صورت گام به گام بهسازی و بازسازی شود.
وی افزود: هتل گاجره که در منطقه‌ای خوش آب و هوا واقع شده و از طبیعت زیبایی برخوردار است ظرفیت‌های مغتنم و ارزشمندی دارد که متاسفانه سالها به آن بی‌توجهی شده است.
در قسمتی از این نشست برنامه‌ریزی همچنین مهدی شهیدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه راهبرد مرآت کیش نیز به ارائه گزارشی از روند تحویل و نیز اقدامات انجام شده در بهسازی این مجموعه پرداخت.
وی افزود: درحال حاضر بیشترین مشتریان مجتمع گردشگری و هتل بزرگ گاجره به صورت فصلی همزمان با فعالیت پیست دیزین است اما با راه اندازی و فعالیت بخش‌های دیگر، جذب گردشگران و میزبانی از همایش‌های ملی و بین‌المللی بیشتر می شود.
گفتنی است در پی این بازدید مقرر شد کارگروه بازسازی و تجهیز این مجتمع تشکیل شود

انتهای پیام/

فهرست مطالب