۶ آذر ۱۴۰۱

درآمد عملیاتی شرکت مرآت کیش در سه ماه نخست امسال از کل درآمد سال گذشته بیشتر بوده است

🔺جلسه بررسی عملکرد سه ماهه شرکت سرمایه‌گذاری توسعه راهبرد مرآت کیش با حضور مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد، مدیرعامل شرکت مرآت کیش و تعدادی از معاونان و مدیران برگزار شد.

🔺به گزارش روابط عمومی شرکت مرآت کیش، در این جلسه، ابتدا مهدی شهیدی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه راهبرد مرآتکیش در خصوص عملکرد،  چالش‌ها و برنامه‌های این شرکت گزارشی را ارائه کرد.

🔺وی گفت:یکی از مهمترین کارهایی که در شرکت مرآت کیش انجام شد، بحث بازپس گیری هتل مرآت مشهد بود که پس از آنبلافاصله برنامه هایی برای راه‌اندازی و بهره‌برداری هر چه بهتر از این هتل در دستور کار قرار گرفت.

🔺به موازات آن عملیات بازسازی هتل گاجره آغاز شد که برای این امر، اصلاح ساختار و رویه های مالی، اداری و پشتیبانی انجامگرفت و پس از اتمام نقشه برداری ، طرح توجیه اقتصادی تهیه شد و سپس دفتر فنی پروژه بازسازی هتل گاجره آغاز به کار کرد.

🔺در کنار این، اقدامات دیگری مانند آماده‌سازی طرح اقساطی سفرهای بازنشستگان، اجرای همایش چهره های ماندگار، نگارشطرح گردهمایی بانوان شاغل و بازنشسته صندوق و موفقیت کامل در ۵ پرونده حقوقی از اهم دستاوردهای شرکت مرآت کیش در سه ماهنخست امسال بوده است.

🔺وی افزود: با اقدامات صورت گرفته، درآمد عملیاتی شرکت مرآت کیش در سه ماه نخست امسال از کل درآمد سال گذشته بیشتر بودهاست.

🔺حسین عامریان مدیرعامل صندوق نیز با تقدیر از زحمات مدیران شرکت مرآت کیش گفت: شرکت مرآت کیش بازوی صندوق در ارائهخدمات رفاهی به بازنشستگان فولاد است و امیدوارم با تلاش جهادی مدیران جوان شرکت و تعامل با کلیه بخش‌های صندوق، این خدماتبیش از پیش توسعه یابد.

انتهاى پیام/

فهرست مطالب