۸ آذر ۱۴۰۱

عامریان: چالش ها را بشناسید و دچار روزمرگی نشوید

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، با حضور آقای عامریان،مدیر عامل صندوق، موتورچی رییس مرکز روابط عمومی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مدیران صندوق در محل هتل گاجره برگزار شد.
در این نشست صمیمانه، پس از صحبتهای آقای محمودی، مدیر روابط عمومی صندوق، مدیران روابط عمومی شرکتهای تابعه به بیان نظرات و مشکلات خود پرداختند.
سپس حسین عامریان، مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد، ضمن اشاره به اهمیت جایگاه رسانه در جامعه و استفاده از ابزارها و فن آوریهای مختلف در تولید و انتشار خبر اظهار داشت: مهمترین کار برای ما، شناخت جامعه هدف است که در این مورد، بازنشستگان، کارگران و عموم جامعه شامل مردم و مسئولین، جامعه هدف ما هستند و باید برای تک تک اینها برنامه داشته باشیم. عامریان متذکر شد: در تولید خبر به هیج عنوان نباید دچار روزمرگی بشویم و باید چالشها را بشناسیم و به آنها بپردازیم.
وی ضمن تاکید بر بالابردن کیفیت تولید محتوی گفت: محل انتشار خبر بسیار مهم است و باید به گونه ای منتشر شود که جامعه بزرگی را در بر بگیرد. ضمن اینکه رسانه های مکتوب فراموش نشوند.
سپس آقای شهیدی، مدیرعامل شرکت مرآت کیش در سخنانی، توجه به بحثهای فرهنگی و اعتقادی از سوی مدیران روابط عمومی را بسیار مهم دانسته و خواستار انجام فعالیتهای مشترک فرهنگی توسط شرکتهای تابعه شد.
در پایان سید مرتضی موتورچی، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی، ضمن تبریک هفته ارتباطات اظهار داشت: در عصر حاضر به تعداد انسانها رسانه وحود دارد و در روزگار انفجار اطلاعات باید محتوایی تولید شود که به گوش مخاطب برسد.
وی توضیحاتی در مورد راه اندازی سامانه انتشار خبر در وزارت تعاون داده و خواستار شرکت مدیران روابط عمومی در این پلتفرم شد.

انتهای پیام/

فهرست مطالب