۴ آذر ۱۴۰۱

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس: از اقدامات صندوق فولاد در تکریم بازنشستگان تمام قد حمایت می‌کنیم

مدیر عامل صندوق بازنشستگی فولاد با حضور در کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، گزارش کاملی از وضعیت صندوق، اقدامات انجام شده، چالش ها و برنامه های پیش رو ارائه داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مرآت کیش، حسین عامریان در این جلسه ضمن اشاره به تاریخچه صندوق بازنشستگی فولاد، به تشریح وضعیت صندوق در زمان شروع به کار تیم مدیریتی جدید پرداخت و با ارائه وضعیت شرکت های تابعه گفت: به لطف خدا و با تلاش مجاهدانه جوانان مومن و انقلابی در شرکتها و با تدابیر اتخاذ شده به سمت سودآورشدن شرکتها حرکت می کنیم.

عامریان با اشاره به اقدامات و دستاوردهای مدیریت جدید صندوق در حوزه بازنشستگی گفت: با وجود مشکلات موجود، همیشه نگاه ویژه به تکریم بازنشستگان داشته ایم. تعریف سرفصل بودجه جداگانه برای رفاهیات آنان، افزایش سرانه درمان،حذف فرانشیز ، ارائه سفرهای زیارتی و سیاحتی به بازنشستگان تجهیز و به روز کردن دفاتر امور بازنشستگی و…بعضی از این اقدامات بوده است.

عامریان گفت: با توجه به‌ شرایط اقتصادی بازنشستگان و اهمیت این مقوله، درخواست داریم مجلس به صندوق فولاد نگاه ویژه ای داشته باشد.

نماینده سازمان برنامه و بودجه نیزکه در این جلسه حضور داشت گفت : صندوق فولاد یکی از پیچیده ترین صندوق های بازنشستگی است و دلیل انتخاب دکتر عامریان به عنوان مدیرعامل صندوق از سوی دولت توانایی ایشان در رفع مشکلات صندوق است.

سپس عیسی زاده رییس کمیسیون اجتماعی با تقدیر از گزارش کامل و دقیق مدیرعامل صندوق فولاد گفت: صندوق فولاد شرایط خاصی دارد که اطمینان داریم دکتر عامریان و همکارانشان با روحییه جهادی و انقلابی می توانند مشکلات صندوق را رفع نمایند.‌

وی با تقدیر از توجه ویژه صندوق به تکریم بازنشستگان گفت: از هر اقدام صندوق در تکریم بازنشستگان و ارتقای خدمات رفاهی آنها تمام قد حمایت می کنیم.

وی با استقبال از عزم صندوق در فسادستیزی گفت صندوق فولاد دیگر حیاط خلوت نیست و با رانت خواری و بریز و بپاش هایی که از قبل بوده به شدت مقابله کرده است.

انتهاى پیام/

فهرست مطالب