۸ آذر ۱۴۰۱

سخنان عامریان، مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در نخستین همایش تجلیل از بازنشستگان جانباز صندوق بازنشستگی کارکنان فولاد

حسین عامریان : جانبازان از مصادیق بارز مرد میدان بودن هستند که هم در عرصه کار و تولید در معادن و صنایع معدنی و هم در دفاع مقدس و در مقابله با دشمن متجاوز در همه صحنه ها حضور افتخارآمیزی داشته اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه راهبرد مرات کیش ، عامریان ،مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با تبریک اعیاد شعبانیه و خیرمقدم به مهمانان همایش به ویژه جانبازان بازنشسته صندوق با اشاره به انتظارات مردم از دولت انقلابی آیت الله رئیسی گفت: ما باید به این انتظارات پاسخ داده و نماینده و امانت دار خوبی برای جامعه هدف صندوق باشیم تا مجموعه ای کارآمد و انقلابی داشته باشیم که نماد عدالت و خدمت به بازنشستگان باشد.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت این صندوق از ظرفیت های فراوانی برخوردار است که در سالهای گذشته مدیریت مطلوبی بر دارایی های آن انجام نشده گفت: ما قصد داریم ظرف مدت نه چندان طولانی شرکت های صندوق را به سودآوری برسانیم. ضمن اینکه با انتصاب مدیران جوان و انقلابی، میانگین سنی مدیران منصوب شده را به حدود ۴۰ سال رسانده ایم.
وی با تشریح برخی برنامه های صندوق نظیر اصلاح همسان سازی و بهبود خدمات درمانی بازنشسستگان گفت: هدف اصلی ما آرامش و آسایش بازنشستگان است و امیدواریم با دعای خیر این عزیزان و به ویژه بازنشستگان جانباز این هدف را محقق سازیم

انتهای پیام/

فهرست مطالب