۶ آذر ۱۴۰۱

ضرورت انعکاس عملکردها در دوران جهاد تبیین

در نشست با مدیران عامل شرکت هاى تابعه صندوق مطرح شد:

ضرورت انعکاس عملکرد ها در دوران جهاد تبیین:
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در جمع مدیران عامل شرکت‌های تابعه صندوق با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر جهاد تبیین گفت: گزارش فعالیت‌ها را لازم است در بازه‌های زمانی مشخص و در قالب‌های متنوع رسانه‌ای منعکس کنیم تا مردم و مخاطبان در جریان عملکردها باشند.
‎به گزارش روابط عمومی صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان افزود: وقتی مجموعه‌ای کار می‌کند اما بیان نمی‌کند ممکن است برخی احساس کنند فعالیتی وجود ندارد درحالیکه در دوران اخیر تحول و رشد مثبتی را شاهد هستیم.
‎وی با اشاره به ارائه گزارش ۱۰۰ روزه عملکرد صندوق بازنشستگی فولاد در آغاز، اظهار کرد: زمان ویژه‌ای را برای اصلاح ساختارهای مالی و انعقاد قراردادها مشخص کنید و دارایی‌های غیرمولد را برای فروش مدنظر داشته باشید.
‎مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به ضرورت جدی گرفتن مباحث حقوقی در مجموعه‌های تابعه صندوق گفت: مسئولیت پرونده‌های حقوقی با خود شرکت‌ها ست اما لازم است در گرفتن وکیل و پرونده‌های سنگین از ظرفیت‌های صندوق نیز استفاده شود.
‎وی افزود: موضوع ترک فعل یا ضوابطی که باید انجام می شده اما نشده است را هم جدی بگیرید که موارد مربوط به ترک فعل‌های سابق منجر به نتیجه شود که اگر هم نشود، عبرت است.
‎عامریان تاکید کرد: موضوع مسئولیت اجتماعی را در مجامع شرکت‌ها مدنظر قرار دهید و منطبق بر آیین‌نامه صندوق در این راستا عمل شود.

 

انتهای پیام/

فهرست مطالب