۹ آذر ۱۴۰۱

عامریان: با تجلیل از چهره های ماندگار، برای نسل جدید الگو سازی می کنیم

همزمان با عید سعید غدیر، ستاد تکریم بازنشستگان فولاد برای اولین بار از بزرگان و پیشکسوتان صنعت فولاد کشور تقدیر به عمل آورد..

به گزارش روابط عمومی شرکت مرآت کیش، حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سخنانی در این مراسم با تبریک عید سعید غدیر خم با بیان اینکه اولین هدف ما از برگزاری این همایش این است که برای آینده، ایرانی سربلند داشته باشیم افزود: بازنشستگان عزیز صندوق فولاد چه آنهایی که در معادن در سخت ترین شرایط کاری خدمت کرده اند و چه آنانی که در صنایع معدنی و فولادی سالها تلاش کرده اند در واقع زنجیره ای را شکل دادند تا صنعت و معدن کشورمان شکوفا شود و این موضوع نشان‌دهنده عشق و علاقه فراوان آنان به کشورشان است.

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد با اشاره به اینکه صندوق فولاد مفتخر به تکریم بازنشستگان خود است گفت: پیشرفت فعلی کشور در عرصه های مختلف مرهون و مدیون صنعت فولاد و کسانی است که ابتدای کار آن را پایه گذاری و به این مرحله رساندند.

وی افزود: عرصه فولاد عرصه ویژه ای است و از کسانی که شروع کردند اثر ماندگار از خود گذاشتند و توسعه و پیشرفت را رقم زدند باید قدردانی کرد.

عامریان تصریح کرد ما وظیفه داریم قدردان ایثار و از خود گذشتگی بازنشستگان و چهره های ماندگار صندوق باشیم و می خواهیم با تجلیل از چهره‌های ماندگار برای نسل فعلی و آیندگان هم الگو بسازیم.

وی ادامه داد هدف ما این است که در نسل فعلی و آینده هم شاهد زایش چهره های ماندگار باشیم. ما می خواهیم افتخارات صندوق بازنشستگی فولاد را به رخ دیگران بکشیم و به جامعه شناسانده و معرفی کنیم.

عامریان گفت امیدواریم سایه این عزیزان مستدام و دعای خیر آنها همواره همراه ما باشد و ما بتوانیم اهداف صنعت فولاد را دنبال کنیم.

در این مراسم که احمد خانی نوذری معاون اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خانم داوری مدیرکل حقوقی وزارت کار، مدیرکل گزینش وزارت کار، تیموری مدیرعامل سایپا، برقراری مدیرعامل صندوق بیمه روستاییان و عشایر، عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد و شمار دیگری از مسئولان بلندپایه و همچنین بازنشستگان صندوق از شهرهای مختلف و شماری از اعضای کانون های بازنشستگی حضور داشتند، لوح تقدیر و هدایای و تندیس ۲۴ چهره ماندگار و ۱۰ نفر ایثارگر صندوق که اغلب آنها از چهره های شاخص حوزه معدن هستند اهدا شد.

لازم به توضیح است این مراسم با استقبال فراوان بازنشستگان صندوق از شهرهای مختلف همراه بود و این عزیزان از اینکه برای اولین بار بزرگان و پیشکسوتان صندوق فولاد تجلیل شدند ابراز خرسندی نمودند.

 

انتهاى پیام/

فهرست مطالب