۵ آذر ۱۴۰۱

عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد:

🔺روابط عمومى وظیفه تبیین درست و صادقانه خدمات انجام گرفته را به عهده دارد

▫️مدیرعامل صندوق بازنشستگى فولاد،نقش روابط عمومى را در انعکاس دستاوردها و خدمات صندوق بسیار مهم ارزیابى کرد.
حسین عامریان در سخنانى در جلسه معارفه و تکریم مدیر روابط عمومى صندوق با تشکر از خدمات مجتبى محمودى گفت: روابط عمومى یکى از مهم ترین بخش هاى هر سازمان به ویژه صندوق بازنشستگى فولاد است.

▫️اگر سازمانى بسیار موفق بوده و دستاوردهاى زیادى هم داشته باشد اما این دستاوردها به خوبى تبیین نشود در افکار عمومى به عنوان سازمانى موفق شناخته نخواهد شد.روابط عمومى وظیفه تبیین درست و صادقانه خدمات انجام گرفته را بر عهده دارد.

▫️وى افزود:روابط عمومى صندوق در ادوار گذشته حضور فعالى در شبکه هاى اجتماعى نداشت و تولیدات چندرسانه اى نیز در کارنامه اش دیده نمیشد؛اما این چند ماه اخیر با حضور آقاى محمودى،روابط عمومى شاهد یک تحول کمى و کیفى مطلوبى بوده و تلاش هاى قابل تقدیرى داشته است.

▫️عامریان گفت:البته انتظار از روابط عمومى فراتر از وضعیت کنونى است و امیدواریم با حضور آقاى امجدیان که از چهره هاى شناخته شده عرصه رسانه هستند،روابط عمومى صندوق گام هاى بلندى در مسیر ارتقا و کارآمدى بردارد.

▫️مجتبى محمودى نیز با ارائه گزارشى از عملکرد روابط عمومى در پنج ماه گذشته گفت:همه ى تلاش ما بر محور انعکاس مطلوب اقدامات و دستاوردهاى صندوق بوده است.کیوان امجدیان نیز با تشکر از اعتماد مدیر عامل صندوق و با تقدیر از خدمات آقاى محمودى گفت امیدواریم با حمایت همه ارکان مجموعه درجهت تحقق اهداف تعیین شده گام برداریم.

▫️در پایان،مدیرعامل صندوق بازنشستگى فولاد،حکم انتصاب کیوان امجدیان را به عنوان سرپرست روابط عمومى اهدا کرد.

🖇مطالعه ى شرح کامل اخبار در سایت شرکت مرآت کیش🖇

انتهای پیام/

فهرست مطالب