۵ آذر ۱۴۰۱

عامریان: نگاه بلند مدت تیم مدیریتى شرکت مرآت کیش، ما را به آینده امیدوار مى کند.

مجمع عادى سالیانه شرکت سرمایه گذارى توسعه راهبرد مرآت کیش با حضور مدیر عامل صندوق بازنشستگى فولاد برگزار شد و صورت هاى مالى منتهى به ٢٩ اسفند ١۴٠٠ به تصویب رسید.

در این جلسه حسین عامریان مدیرعامل صندوق بازنشستگى فولاد در سخنانى با تشکر از زحمات و تلاش هاى مدیران شرکت مرآت کیش گفت: ما با تغییراتى که از ابتداى تصدى مسئولیت در این شرکت انجام دادیم، تلاش کردیم تا یک زمین سنگلاخ و ناهموار را به یک زمین هموار و آماده براى بهره بردارى و خدمت به بازنشستگان تبدیل کنیم.

وى با بیان اینکه نگاه بلند مدت تیم مدیریتى شرکت مرآت کیش، ما را به آینده امیدوار مى کند تصریح کرد: برنامه ریزى و تلاش مدیران شرکت مرآت کیش براى قرار گرفتن در بین شرکت هاى برتر در حوزه رفاهى و گردشگرى قابل تقدیر و ستودنى است و با تلاشى که از این تیم مى بینیم، قابل دسترسى خواهد بود.

عامریان با اشاره به برگزارى همایش هاى جانبازان و چهره هاى ماندگار توسط شرکت مرآت کیش گفت: این دو برنامه بسیار با شکوه، موفق و گسترده برگزار شد که خارج از توقع ما بود، اما این دو برنامه باعث شد شرکت کمى از برنامه هاى مشخص شده عقب بیافتد که با تلاش و همت مدیران مرآت کیش حتما جبران خواهد شد.

عامریان در پایان خاطر نشان کرد، شرکت مرآت کیش در این ٩ ماه، کاملا با گذشته تفاوت داشته و امیدواریم در یک سال آینده هم با امروز تفاوت داشته باشد و زودتر به مجموعه رفاهى برتر کشور تبدیل شود.

مهدى شهیدى، مدیرعامل شرکت مرآت کیش هم ضمن ارائه گزارشى از عملکرد مالى، برنامه ها و اقدامات شرکت گفت: شرکت مرآت کیش هم اکنون از نظر برنامه ریزى در حوزه رفاهى و گردشگرى در ردیف شرکت هاى شاخص کشور قرار دارد.
شهیدى ضمن اشاره به باز پس گیری هتل مرآت مشهد در دوره جدید مدیریتى و برنامه هاى رفاهى در آن هتل براى بازنشستگان، اظهار داشت: براى رونق گردشگرى در هتل گاجره هم برنامه هاى زیادى تدوین شده که یکى از آنها در زمان برگزارى مسابقات جام جهانى اسکى روى چمن بود که میزبانى از تیم ها برعهده ى هتل گاجره بود.
وی در پایان تاکید کرد: با برنامه ریزی صورت گرفته، به زودی شرکت مرآت کیش در بین ۵ شرکت برتر کشور در حوزه رفاهی خواهد بود.

انتهای پیام/

فهرست مطالب