۶ آذر ۱۴۰۱

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد: آماده تقویت همکاری ها با فولاد مبارکه اصفهان هستیم

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد پس از بازدید از بخش های مختلف کارخانه فولاد مبارکه با مدیرعامل این شرکت دیدار کرد.
به گزارش روابط عمومی مرات کیش به نقل از صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در این دیدار که با حضور جمعی از مدیران فولاد مبارکه و صندوق فولاد برگزار شد، گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان مجموعه معظم و بزرگی است و این شرکت همواره تعامل مثبتی با صندوق فولاد داشته است.
عامریان تصریح کرد: از آنجایی که بخشی از بازنشستگان ومشارکین صندوق فولاد سالها در فولاد مبارکه خدمت نموده و یا در حال خدمت هستند، تعامل و همکاری دوسویه میان صندوق و فولاد مبارکه راهگشا بوده و ما آماده تقویت تعاملات هستیم.
وی با اشاره به همکاری میان فولاد مبارکه و شرکت سنگ آهن مرکزی به عنوان یکی از شرکت های زیرمجموعه صندوق گفت: باید به دنبال همکاری های درازمدت و استراتژیک باشیم و در این راستا اصلاح مدل سرمایه گذاری و نوع همکاری ها ضروری است.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اقدامات و دستاوردهای صندوق در چند ماه گذشته گفت: برای افزایش رضایتمندی بازنشستگان هم امید و هم اقدام لازم است. ما بر اساس جهاد تبیین که مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است هم کارهایی که انجام می دهیم و هم کارهایی که در آینده انجام می دهیم را برای بازنشستگان عزیز تبیین می کنیم.
وی در پایان گفت: امیدواریم با همکاری نزدیک با شرکت فولاد مبارکه راهکارهای عملیاتی برای حل مسایل فی مابین با هدف رضایتمندی مشارکین و بازنشستگان پیدا کنیم.
یاسر طیب نیا مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان نیز طی سخنانی با خیر مقدم به مدیرعامل صندوق فولاد و هیات همراه از افزایش همکاری و تعامل این شرکت با صندوق بازنشستگی فولاد در ابعاد مختلف استقبال کرد.
باباخانی سرپرست معاونت فنی و عملیات بیمه ای و نصیری معاون مالی ومنابع انسانی صندوق فولاد نیز در سخنان جداگانه ای در خصوص وضعیت مشارکین و بازنشستگان صندوق که در فولاد مبارکه مشغول به کار بوده یا هستند نکاتی را مطرح و نسبت به تقویت همکاری های فی مابین ابراز امیدواری کردند.
شهیدی مدیرعامل شرکت مرآت کیش نیز با معرفی خدمات این شرکت به بازنشستگان بر آمادگی شرکت برای ارائه خدمات به بازنشستگان وکارگران فولاد مبارکه تاکید کرد

انتهای پیام/

 

فهرست مطالب