۶ آذر ۱۴۰۱

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در دیدار بازنشستگان ذوب آهن خبر داد: تحول اساسی با انتصاب مدیران انقلابی

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در سفر به استان اصفهان با حضور در جمع بازنشستگان شرکت ذوب آهن اصفهان در سالن همایش های شفق این شرکت اعلام کرد: هدف ما ایجاد آرامش و آسایش برای بازنشستگانی است که یک عمر برای آبادانی این کشور تلاش کرده اند.
به گزارش روابط عمومی مرات کیش ، حسین عامریان با تبریک ماه مبارک رمضان و تمجید از رشادت و دلاوری مردم اصفهان در عرصه های مختلف به تشریح اقدامات و برنامه های صندوق پرداخت.
عامریان با اشاره به اهتمام ویژه مدیران صندوق برای اصلاح همسان سازی گفت: در این خصوص جلسات کارشناسی با نمایندگان بازنشستگان برگزار کردیم و در اواسط بهمن به جمع بندی لازم رسیدیم.
وی افزود: اجرای اصلاحیه همسان سازی کار بسیار سختی بود و ما می توانستیم با اسناد به برخی دستورالعمل ها آن را انجام ندهیم اما چون در مقابل بازنشستگان احساس مسئولیت می کنیم هر چقدر هم کار به لحاظ تامین منابع سخت باشد آن را انجام خواهیم داد.
عامریان گفت: با پیگیری های مداوم در روزهای پایانی سال موضوع را در هیات امنا مطرح کردیم و به نتیجه رساندیم و در همین راستا در خصوص ساز و کار اجرایی آن را هم به نتیجه رسیده ایم و در تلاش برای تامین منابع آن هستیم.
مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد گفت: ما در راستای تبیین این موضوع برای بازنشستگان عزیز و رفع سوتفاهمات احتمالی آمادگی کامل داریم و برگزاری چنین جلساتی هم درهمین راستاست.
وی درباره موضوع بیمه درمان بازنشستگان ذوب آهن نیز گفت: ما در حال رایزنی و گفتگوی مستمر با مدیران ذوب آهن برای حل اختلافات فی مابین هستیم و از بازنشستگان می خواهم در این خصوص تشویش خاطر نداشته باشند.
وی با اشاره به وضعیت نابسامان شرکت های صندوق در سالهای گذشته گفت: در ادوار گذشته مدیریتی وضعیت به گونه ای بود که حتی مدیران عامل شرکت ها هیچ حرف شنوی از صندوق نداشتند ولی اکنون شرایط متفاوت شده و با انتصاب مدیران انقلابی به دنبال تحول اساسی در شرکت ها هستیم.
عامریان گفت: از بازنشستگان عزیز می خواهم در پیگیری خواسته هایشان سه موضوع منطقی بودن، قانونی بودن و اجرایی بودن را در نظر داشته باشند.

گفتنی است پیش از سخنان عامریان نمایندگان بازنشستگان وکانون ها برخی مشکلات بازنشستگان را با مدیرعامل صندوق در میان گذاشتند.

انتهای پیام/

 

فهرست مطالب