۵ آذر ۱۴۰۱

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد: کارکنان دفاتر امور در خط مقدم خدمت به بازنشستگان هستند/ خدمات غیر حضوری باید توسعه یابد

مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد در جریان بازدید از دفتر امور بازنشستگی اصفهان در فضایی صمیمانه با کارکنان این دفتر دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی مرات کیش به مقل از صندوق بازنشستگی فولاد، حسین عامریان در سخنانی با اشاره به اینکه حدود ۶۰ درصد بازنشستگان صندوق در استان اصفهان ساکن هستند خطاب به کارکنان دفتر امور بازنشستگی اصفهان گفت: شما در خط مقدم خدمت به بازنشستگان هستید و به صورت مستقیم با این عزیزان ارتباط دارید بنابراین نوع برخورد و خدمت شما در قضاوت کلی بازنشسته نسبت به صندوق نقش مهمی دارد.

وی افزود: هرچند دوموضوع حقوق و درمان همواره مدنظر بازنشسته است اما فراتر از این دوموضوع، بازنشستگان خواهان تکریم هستند و اگر کارکنان با سعه صدر و احساس مسئولیت با بازنشستگان برخورد کنند حتی اگر منجر به حل مشکلات آنها نشود موجب دلگرم شدن بازنشستگان خواهد شد.

عامریان با تاکید بر اهمیت توسعه خدمات غیر حضوری به بازنشستگان گفت: باید به گونه‌ای عمل کنیم که بازنشستگان کمترین نیاز را برای مراجعه حضوری به دفاتر امور داشته باشند و در این راستا میز خدمت اقدامی مناسب اما اولیه است و باید پاسخ‌گویی تلفنی به بازنشستگان افزایش یابد. ضمن اینکه کارکنان می‌توانند با حضور در فضای مجازی نیز ضمن تبیین اقدامات صندوق پاسخ گوی سوالات بازنشستگان باشند.

وی لزوم سرکشی به بازنشستگان به ویژه بیماران و دیدار با این عزیزان را یادآور شد و از کارکنان دفاتر امور خواست به این موضوع اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

گفتنی است کارکنان دفاتر امور در این جلسه مسایل و مشکلات خود را با مدیرعامل صندوق درمیان گذاشتند و عامریان نیز با صبوری و سعه صدر موارد مطرح شده را بررسی نمود.

انتهای پیام/

فهرست مطالب