۴ آذر ۱۴۰۱

مراسم تکریم و معارفه مدیر هتل گاجره

آیین تکریم معارفه مدیر هتل گاجره معارفه مدیر هتل گاجره با حضور مدیر عامل و هیات مدیره و سایر مدیران شرکت توسعه مرات کیش و پرسنل هتل بزرگ گاجره در سالن اجتماعات هتل برگزار گردید.
به گزارش روابط عمومی مرآت کیش : مهدی شهیدی مدیر عامل شرکت با بیان فراز و نشیب های هتل در سال های گذشته و تخریب بخش عمده از آن ، تاکید کرد بازسازی و احیا قسمت های غیر فعال هتل به جهت ارزش افزوده ای که برای بازنشستگان معزز دارد در دستور کار قرار گرفته است.
وی افزود حفظ و نگهداری وضعیت فعلی هتل گاجره در کنار اجرای عملیات بازسازی وظیفه ای خطیر است و انتظار می رود با تغییر در مدیریت هتل نتایج خوبی در این زمینه حاصل گردد.
مهندس شهیدی برنامه ریزی دقیق برای بهره مندی عادلانه بازنشستگان از هتل گاجره و دیگر اماکن اقامتی تحت پوشش را مورد تاکید قرارداد.

در ادامه مهدی ادیبان عضو هیات مدیره شرکت با بیان ویژگی های اقلیمی هتل، کوهستانی بودن گاجره را ظرفیتی بسیار خوب برای توسعه فعالیت ها و درآمد هتل ارزیابی نمود. وی همچنین افزود تلاش برای بهبود وضعیت فعلی نیازمند تلاش شبانه روزی است و به نظر میرسد تیم مدیریتی تازه نفس با توان و انگیزه که دارد به نحو احسنت به این مقصود دست یابد .
همچنین در پایان این مراسم از زحمات پنج ساله مهندس حمیدرضا شمخالی تقدیر و دکتر امیر اصلان زاده به عنوان مدیر جدید هتل گاجره منصوب گردید .
گفتنی است دکتر امیر اصلان زاده دارای دکترای حرفه ای در رشته مدیریت هتل داری و گردشگری از دانشگاه Rochville University است همچنین دوره فوق لیسانس خود را نیز در رشته هتل داری و گردشگری از دانشگاه پلی تکنیک لولئو Lulea سوئد دریافت کرده و تجارب جهانی در حوزه گردشگری به دست آورده است

انتهای پیام/

فهرست مطالب