۵ آذر ۱۴۰۱

همکاری و هماهنگی دفاتر امور بازنشستگی با ستاد چهره های ماندگار

هم افزایی و هماهنگی دفاتر امور بازنشستگی برای همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار صندوق بازنشستگی فولاد

نشست هم اندیشی روسای دفاتر امور بازنشستگی صندوق فولاد با حضور معاونان و مدیران صندوق با هدف هماهنگی برای برگزاری همایش تجلیل از چهره‌های ماندگار صندوق برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مرآت کیش ، محمد مهدی باباخانی معاون فنی صندوق در سخنانی هدف از برگزاری این جلسه را هم اندیشی و هماهنگی با دفاتر امور بازنشستگی جهت اطلاع بازنشستگان و جامعه هدف صندوق از برگزاری همایش چهره های ماندگار عنوان کرد.
وی گفت: بازنشستگان فراتر از مسایل حقوقی خود انتظار تکریم شایسته دارند و همایش مذکور نیز در راستای همین موضوع است.
حسین دادخواه مشاور امور مجلس مدیرعامل صندوق نیز با اشاره به اهمیت تکریم بازنشستگان نقش دفاتر امور را در این خصوص بسیار مهم دانست و بر لزوم همفکری با روسای دفاتر امور بازنشستگی برای انعکاس مطلوب همایش تاکید کرد.
محسن باقری معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق نیز گفت: مدیریت صندوق تاکید ویژه ای بر تکریم بازنشستگان دارد و معاونت توسعه مدیریت و منابع نیز آماده هر گونه همکاری جهت هر چه بهتر برگزار شدن همایش است.
مهدی شهیدی مدیرعامل شرکت مرآت کیش نیز با تشریح روند فعالیت های این شرکت برای برگزاری همایش و با اشاره به فرآیند پیچیده و سنگین طی شده گفت: برای اطلاع رسانی و آگاهی بازنشستگان از ابعاد همایش همراهی دفاتر امور می تواند بسیار مفید باشد.
وی افزود: باید از همه ظرفیت های صندوق برای اطلاع بازنشستگان و افکار عمومی درباره این همایش استفاده شود.
کیوان امجدیان سرپرست روابط عمومی صندوق نیز ضمن تشریح اقدامات این مدیریت برای انعکاس مطلوب رسانه ای همایش بر هم افزایی هر چه بیشتر در این خصوص تاکید کرد .
گفتنی است روسای امور بازنشستگی نیز در سخنانی نقطه نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

انتهاى پیام/

فهرست مطالب