قدردانی استاندار البرز از میزبانی شایسته هتل بزرگ گاجره در برگزاری اردوی تیم ملی دوچرخه سواری

استاندار البرز در جریان بازدید از روزهای پایانی اردوی 21 روزه تیم ملی دوچرخه سواری در هتل بزرگ گاجره از میزبانی شایسته و حسن مدیریت شرکت سرمایه گذاری توسعه راهبرد مرآت کیش در برگزاری مناسب این اردو قدردانی کرد.

در جریان بازدید از بزرگترین مجموعه تفریحی، اقامتی و کوهستانی کشور انجام شد:
قدردانی استاندار البرز از میزبانی شایسته هتل بزرگ گاجره در برگزاری اردوی تیم ملی دوچرخه سواری
دستور صدور مجوز گاز و برگزاری جلسات مشترک برای بررسی راهکارهای ارتقاء خدمات هتل گاجره

استاندار البرز در جریان بازدید از روزهای پایانی اردوی ۲۱ روزه تیم ملی دوچرخه سواری در هتل بزرگ گاجره از میزبانی شایسته و حسن مدیریت شرکت سرمایه گذاری توسعه راهبرد مرآت کیش در برگزاری مناسب این اردو قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مرآت کیش، مجتبی عبدالهی در جریان بازدید یاد شده، از نزدیک در جریان روند آماده‌سازی و اقامت تیم ملی دوچرخه سواری ایران در هتل گاجره قرار گرفت و ضمن قدردانی از میزبانی شایسته بزرگترین هتل کوهستانی کشور در برگزاری اردوی تیم ملی دوچرخه سواری، بر ظرفیت این مرکز اقامتی در برپایی اردوهای آماده سازی تیم های ملی در رشته‌های مختلف تأکید کرد.

وی با بیان اینکه استفاده از ظرفیت داخلی در برگزاری اردوهای ورزشی می تواند یک مدل موفق برای صرفه‌جویی ارزی برای کشور باشد، تصریح کرد:حسن خلق، رفتار حرفه ای و میهمان نوازی پرسنل و مدیریت هتل بزرگ گاجره موجب رقم زدن اتفاق خوب برگزاری اردو تیم ملی دوچرخه سواری شد.

استاندار البرز همچنین در بازدید از بخش‌های مختلف مجموعه تفریحی، اقامتی گاجره ضمن صدور دستور مجوز گازکشی برای این هتل، ادامه داد: ارتقاء خدمات توریستی در هتل گاجره یک عزم جدی را می‌طلبدکه با برگزاری جلسات مشترک آتی برای بررسی راهکارهای ارتقاء سطح خدمات در هتل گاجره، این مهم محقق خواهد شد.

هتل بزرگ گاجره با توجه به موقعیت مکانی و ارتفاع مناسب از سوی «جاناتان ویگینس» مربی بین ا‌لمللی متولد انگلیس تیم ملی برای اردوی آماده سازی و اقامت ۲۱ روزه رکابزنان تیم ملی ایران انتخاب شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *